UaBike.com • Просмотр темы - Київська осінь '13 - ITT 30 km

Київська осінь '13 - ITT 30 km

Веложиття країни

Київська осінь '13 - ITT 30 km

Сообщение Vadim Bus » Сб окт 12, 2013 1:00 am

Изображение
Положення про змагання.

Громадська організація Нова Європа запрошує Взяти участь в велосипедній гонці з роздільним стартом на 30 км. По мальовничим передмістям Києва, по трасі яка проходить ландшафтними зонами наддніпрянских круч, та південно-західних валів навколо Києва, з фінішем на вулиці Метрологічній.
Ми прагнемо розвитку велосипедної культури в Києві, і аматорського спортивного руху як її частини. Мета проведення заходу: популяризація аматорського шосейного спорту, залучення нових учасників до занять велосипедним спортом, визначення найсильніших. В гонці можуть взяти участь всі хто здатен подолати таку дистанцію з сумарним набором висоти 360 метрів. Також буде відмічено найкращих гірняків на фінішному секторі — підйомі довжиною 1 км. Завітайте до нас як учасник або глядач.

Місце та дата старту: 20 жовтня 2013 року . м. Обухів, виїзд з міста в бік Безрадичів початок реєстрації 10.00 початок стартів в 11.00

Категорії учасників:
Категорія спорт. Запрошуються спортсмени любого рівня в категорію “престиж” без обмежень на кваліфікацію, на велосипедах для гонок на час. Пропонується гонка з прихованими сумами ставок. Всі деталі після реєстрації більшості учасників в категорію. Прохання всі перемовини про ставки в категорії, в приват або електронну скриню. Увага! Спортсмени! Не реєструйтеся в категорію до аматорів, навіть якщо у Вас немає спеціалізованого інвентарю, проїдьте в категорії спорт і покажіть свій час, який в любому випадку буде зафіксованим в протоколі.
Категорія чоловіки аматори шосе.
Категорія чоловіки аматори шосе 40 +
Категорія чоловки аматори МТБ
Категорія жінки аматори


Запрошуються всі хто бажає випробувати свої сили і здатен подолати дистанцію 30 км.
Ми відзначаємо гірську першість, останні 1000 метрів дистанції з набором висоти 60 метрів в кожній категорії:
трек траси: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cjfwyxuhsvdovjem
трек гірського сектору: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ylvptqwtpnlsoypb
В нижній точці буде хронометрист.

Правила проходження траси: одним з розповсюджених порушень в гонках із стартом гандикапом, є лідирування на колесі одне одного, використовують чужий повітряний потік для заощадження своїх сил, шо викривляє кінцевий результат і не є відображенням чесної спортивної боротьби. Отже, суддя на трасі, вповноважений, спираючись на фотосвідоцтво порушення, на якому видно що між учасниками менше 8-10 метрів і їдуть вони один за одним, - додати учаснику який їхав "на колесі" 10 або 20 секунд до загального результату, в залежності від того який час усчаник користався чужим повітряним потокома.
Для однозначного тлумачення правила обгону більш сильним суперником того кого він доганяє, ми радимо використовувати правило яке застосовується в триатлоні. Той кого обганяють, не прискорюється щоб сісти на колесо а пропускає вперед і дає можливість зявитися відстані 10 метрів. Дозволяється супроводження учасника автомобілем техпідтримки, ззаду на безпечній відстані. Забороняється лідирування за повільно проїжджаючим мимохідь траспортом.
Інвентар: Учасник повинен мати справний інвентар, і обовязково, захисний шолом, без шолому участь не можлива.
категорія спорт: волосипеди для гонок на час, без обмеження на екіпірування.
категорія аматори шосе: велосипеди для групових гонок без жодних допоміжни засобів для кермі. Колеса. Заднє колесо спицеве. Шолом для групових стартів "не аєродинамічний"
категорія аматори МТБ: велосипеди МТБ. З колесами 26-29 . Без обмеження на ширину гуми. Лежакі на керммо не допускаються. Шоломи МТБ або групові шосе.

Безпека: Безпека руху буде здійснюватися силами регулювальників на злитті доріг та двох зїздах з головної дороги вліво. Повного перекриття руху не буде. Схематично стрілками буде вказано початок перестроєння для зручного проходження траси без зниження темпу. По трасі буде курсувати автомобіль з суддею який буде фіксувати порушення правил обгону одного учасника іншим, та лікарем. Бажано всім зберегти номер (***********буде оголошено на старті) в разі потреби Вашої евакуації вам зможуть допомогти. Це положення не розповсюджується на тих хто вирішав зійти з дистанції , або втомився. Виключно випадкі коли Вам потрбіна технічна або медична допомога.
Стартові внески: 70 грн. категорія спорт без стартових внесків.

Нагородження:
Категорія спорт чоловіки шосе: Є категорією престиж, і нагороджується дипломами та медалями.
Категорія аматори чоловіки шосе до 40 років: нагороджуються грошовою премією (готівкою)
1. 500 грн
2. 300 грн
3. 200 грн
4. 100 грн
5. 100 грн
- категорія аматори чоловіки МТБ до 40 років: нагороджуються грошовою премією (готівкою)
1. 500 грн
2. 300 грн
3. 200 грн
4. 100 грн
5. 100 грн
- категорія аматори чоловіки шосе 40 +: нагороджуються грошовою премією (готівкою)
1. 300 грн
2. 200 грн
3. 100 грн
- категорія аматори жінки шосе : нагороджуються грошовою премією (готівкою)
1. 500 грн
2. 300 грн
3. 200 грн

Інформація для учасників:
Особисті речі можна буде лишити в суддівському мікроавтобусі.
Ми готуємо мобільну кухню яка приготує кашу з сухофруктами (в солодкому варіанті) та чай з печивом, в період поки суддівська бригада буде обробляти результати та готуватися до нагородження.

Спонсори. Інформаційні спонсори:
Гонка відбудеться за фінансової та технічної підтримки громадської організації Нова Європа, та стоматології «АденТ»- стоматологія на Виноградарі - adent.com.ua
Інформаційні спонсори : Велокиїв - velokiev.com, Uabike.com

Реєстрація: Свої реєстраційні дані надсилайте електронною поштою на vadim_noskoff@ukr.net з назвою в темі: Реєстрація Київська Осінь '13— нік нейм
для зручності переносу в таблицю за такою схемою, Прізвище та Ім'я з великої літери: Прізвище/Ім'я/Вік/Місто/Команда-Спонсор/Велосипед/Категорія
Оновлення списку зареєстрованих учасників будуть публікуватися в нічний час.
Інформація про гонку буде поширена в соціальних мережах. Та інших велоресурсах.
Всі інші питання, також по електронці vadim_noskoff@ukr.net або телефоном 068 433 99 46
Vadim Bus
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Вт окт 08, 2013 12:32 am

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Сообщение Vadim Bus » Вт окт 15, 2013 12:38 am

список зареєстрованих на 16.10
Изображение
Последний раз редактировалось Vadim Bus Ср окт 16, 2013 11:11 am, всего редактировалось 1 раз.
Vadim Bus
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Вт окт 08, 2013 12:32 am

Re: Київська осінь '13 - ITT 30 km

Сообщение Vadim Bus » Вт окт 15, 2013 1:50 pm

Изображение
Vadim Bus
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Вт окт 08, 2013 12:32 am


Вернуться в Акції. Заходи.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3