«Буковель. Екстремальне літо 2007» - Туризм UABike | Велосипед как образ жизни

«Буковель. Екстремальне літо 2007»

 • 09 июнь 2007 Туризм


  «Буковель. Екстремальне літо 2007»


  21-24 червня 2007р на території туристичного комплексу «Буковель» з нагоди Дня молоді проходитиме другий відкритий молодіжний фестиваль екстремальних видів спорту «Буковель .Екстремальне літо 2007». Організатор фестивалю Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області та Івано-Франківська громадська молодіжна організація «Клуб альтернативних видів спорту «Адреналіновий Стиль», які минулого року вперше спробували обкатати буковельські схили даунхильними байками і провести даунхіл на «Буковелі».
  В рамках фестивалю вперше в Івано-Франківській області під патронатом Федерації велосипедного спорту України та Олімпійського комітету Івано-Франківської області буде проведений офіційний чемпіонат з маунтинбайку в дисципліні даунхіл (швидкісний спуск) серед професіоналів та відкритий Чемпіонат по данхілу «Bukovel DH» серед любителів.
  На змагання запрошуються спортсмени, яким виповнилося 14 років, які мають повний боєкомплект захисту, даунхільний велосипед і які не бояться спробувати перемогти!
  Для реєстрації в Чемпіонаті потрібно до 14 червня 2007р. заповнити і відправити нам нам на e-mail adrenalinstyle@ukr.net анкету учасника та забронювати місця в котеджах ТК «Буковель» (так як іх кількість буде обмежана, а ціни спеціально знижені – 200грн за номер, в якому того року свобідно розміщувалось по 4 чоловіка).
  Пригощатиме цього разу новенький фаст-фуд «БУГЕЛЬ», ціни якого набагато смачніші, ніж в «Козачку» (суп , борщ - 5-8 грн, чай,сік, кампот – 3 грн, пиво – 5-10 грн).
  Траса буде одна на всіх, проходить під 2А витягом (центральна частина «Буковеля», біля озера ), старт від верхньої станції, а фініш відповідно в районі великого дерев’яного моста.. Всі зареєстровані райдери з квиточками будуть проходити через турнікет (наразі йдуть переговори за ціну підйому для учасника, в межах 3-5 грн). Витяг буде облаштований для піднімання велосипедів.
  Змагання проходитимуть такими етапами :

  • 21 червня - приїзд, поселення;
  • 22 червня – обкатка траси і кваліфікація;
  • 23 червня – перша половина дня – заїзди по категоріях в професіоналах (згідно положення про проходження змагань по маунтбайку Федерації велосипедного спорту України), друга половина дня - заїзди любителів (згідно положення про проведення Чемпіонату по данхілу «Bukovel.DH»);
  • 23 червня – вечір – живий концерт рок-гуртів і ді-джеїв;
  • 24 червня – нагородження і урочисте закриття фестивалю;

  Призовий фонд цього разу мав би скласти 10 000 грн і видаватися всім 30 призовим місцям у вигляді величезних чеків з відповідними сумами.

  Увага! Допущені до змагань будуть всі, хто пройшов реєстрацію, має повний захист( фул-фейс, боді-армор і коліна), відповідно підготовлений велосипед і якщо неповнолітній, то від руки написану візу батьків, які ознайомлені з правилами і умовами змагань!

  Всі уточнення і пояснення бажано писати на скриньку adrenalinstyle@ukr.net або дзвонити на телефон.
  Для тих, в кого припадають на ці дні іспити, ми можемо скинути на ім’я директора навчального закладу офіційне звернення-прохання від організації про сприяння у достроковій здачі.

  Анкета участника.

  Оргкомітет Фестивалю:
  ІФГМО «Клуб Альтернативних Видів Спорту».,
  Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області.
  Наталія Найда 8-066-755-82-30, Роман Ганжа 8-066-814-54-34
  e-mail adrenalinstyle@ukr.net

Просмотров: 10730

 • Нет комментариев
Добавление комментария
Обновить код
Ближайшие события