Велосипедний насос: як обрати та на що звернути увагу. - Новости UABike | Велосипед как образ жизни

Велосипедний насос: як обрати та на що звернути увагу.

 • 23 март 2020 Новости

  Велосипедний насос: як обрати та на що звернути увагу.

  велонасос onride купити Київ львів дніпро Одеса

  На фото велосипедні насоси ONRIDE

  Кожний велосипедист повинен мати такий велоаксесуар як велосипедний насос. Велонасос - це інструмент, за допомогою якого вам вдасться накачати колесо, у разі його проколу. Важливо, що окрім насосу ви повинні мати з собою мультитул, запасну камеру, бортувальні лопатки та заплатки для заклеювання камери, які вам знадобляться у разі проколу під час покатеньки.

   

  Який насос обрати для велосипеда.

   

  Велонасоси поділяються на:

  • підлогові 

  • компактні   Деякі  велонасоси оснащені манометром.

   

  Розглянемо кожний вид велосипедних насосів, щоб полегшити ваш вибір. 

   

  Підлоговий велосипедний насос.

  підлоговий насос Giyo купити Київ

  На фото велосипедний насос GIYO

  Такі велонасоси можна вважати найзручнішими. Завдяки великій повітряній камері, можна за кілька качків накачати велосипедне колесо до потрібного тиску. Конструкція підлогового насосу передбачає стійку ніжку та велике зручне руків’я. Підлоговий насос зручно придбати для дому. Якщо ви відповідально відноситесь до тиску у  велопокришках, то такий насос незамінна річ у вашому “арсеналі”. 

   

   

    Більшість підлогових насосів випускаються з манометром. Великий циферблат манометра дозволяє більш точно вимірювати тиск, яким ви можете накачати колесо. Зазвичай на манометрах вказують дві одиниці виміру тиску  PSI та Bar. Розташовуватись манометр може на підніжжі насоса, на основі корпуса або під руків’ям. Як приклад можна подивитись на підлогові насоси ONRIDE , SAHOO , KLS , GIYO, Lezyne

   

  Компактний велосипедний насос

  велонасос sahoo купити

  На фото компактний велосипедний насос SAHOO

   

  Такий вид насосів мабуть найпопулярніший серед велосипедистів. Вага такого насоса може складати всього 58 грамів, до прикладу НАСОС КОМПАКТНИЙ KLS KP-202 , а також довжина компактних насосів від 15 см, дозволяє перевозити насос у кишені велоджерсі. До прикладу НАСОС КОМПАКТНИЙ Onride Counter

   

  Деякі компактні насоси оснащено телескопічними можливостями та манометром, що додає зручності у використанні.

   

  Сучасні компактні насоси стали значно більш технологічними. Тепер вони можуть накачати тиск до 7-10 Bar і при цьому наявність шланга робить процес більш зручним. 

   

  Часто   насоси оснащено висувним або розкладним руків’ям (Т-подібним), як от ONRIDE SKY. Ергономічна ручка дозволяє з меншими зусиллями накачати велосипедне колесо.

  Частина    велонасосів оснащена відкидною підніжкою для зручності - ONRIDE TYPHOON та висувним шлангом.

   

  Серед компактних  насосів зустрічаються велонасоси, які оснащено манометром. Насоси такого типу зручні у перевезенні, завдяки невеликим розмірам, та у користуванні, завдяки спеціальним продуманим технічним аксесуарам, як от телескопічне розкладання, наявність підніжки, відкидне руків’я.  Додаткові функції та можливості велосипедних насосів:

  • Сумісність  з ніпелями Presta та Schrader, завдяки розумним голівкам, якими оснащено шланг насоса.

  • Наявність кріплення на раму велосипеда в комплекті

  • Додаткова голка для накачування м’ячів

   

  Можна віддати перевагу велосипедним насосам з манометром, адже не завжди “на дотик” можна визначити чи достатньо тиску в колесі. Проте, якщо є потреба виключно доїхати до дому, можна спокійно користуватись насосом без манометра.

   

  При виборі велосипедного насоса потрібно визначитись, які задачі повинен виконувати цей аксесуар. Тому, якщо ви хочете накачати колесо без великих фізичних затрат, варто придивитись до підлогових насосів. Якщо ви шукаєте компактний насос, то зважте чи потрібен вам манометр, розкладна ручка. 

  А для чудових дівчат, які катають на велосипедах, рекомендуємо звернути увагу на компактні насоси з висувним шлангом та відкидною ніжкою, це не лише пришвидшить процес накачування колеса, а й полегшить цю справу.

   

  Обов’язково зверніть увагу на матеріал корпуса велосипедного насоса:

  1. Сталеві. Найважчі з усіх, але вважаються найнадійнішими.

  2. Алюмінієві. Легкі та зручні насоси, часом можуть бути оснащені сталевим поршнем.

  3. Пластикові. Найлегші з усіх типів насосів. Зазвичай недорогі за ціною, але менш надійні за попередні.

   

  Рекомендуємо здійснити покупку велонасоса в інтернет-магазині Велодім.Київ тому, що:

   

  найкраще купити насос в спеціалізованому веломагазині. В такому разі ви отримуєте сетрифікований товар з гарантійним талоном. Якщо ви бажаєте здійснити покупку велонасоса через інтернет-магазин, рекомендуємо попередньо зателефонувати до менеджера, щоб отримати консультацію, у разі якщо ви вагаєтесь у виборі велосипедного насоса. Додамо, що інтернет-магазин Велодім.Київ здійснює доставку по всій Україні та працює без вихідних. А за бажанням можна замовити кур’єрську доставку, і ми привеземо обрані велотовари до вашого дому у межах міста Київ.

   

Просмотров: 1297

 • Нет комментариев
Добавление комментария
Обновить код
Ближайшие события