ТК "Буковель" підпише договір з канадською корпорацією "Gravity Logic". - Новости UABike | Велосипед как образ жизни

ТК "Буковель" підпише договір з канадською корпорацією "Gravity Logic".

 • 06 июль 2008 Новости

  altТК "Буковель" підпише договір з канадською корпорацією "Гревіті Лоджік", яка є світовим лідером у будівництві та плануванні трас для маунтинбайку та кросскантрі.

  06.07.08 в ТК "Буковель" відбудеться офіційне підписання договору з канадською корпорацією "Гревіті Лоджік", яка є світовим лідером у будівництві та плануванні трас для маунтинбайку та кросскантрі (молодіжні, екстремальні та актуальні на сьогоднішній день види велосипедного спорту). Для прикладу, корпорація "Гревіті Лоджік" спорудила комплекс трас для Канадського курорту «Whistler», де постійно проводяться змагання найвищого рівня, а сама траса вважається кращою в сіті.

  Отже, через два місяці, коли траси буде збудовано, ТК "Буковель" отримає можливість проводити світові чемпіонати та етапи кубку світу. Будуть створені умови найвищого рівня.

  Ми запрошуємо журналістів бути присутніми при підписанні вищезгаданого договору. Дана подія однозначно варта уваги, оскільки є безпрецедентною не тільки для ТК «Буковель», Прикарпаття, а й для всієї країни.
  прес-служба ТК «Буковель»

Просмотров: 2714

 • Нет комментариев
Добавление комментария
Обновить код
Ближайшие события