Начался конкурс на лучшего велоработника Киева - Новости UABike | Велосипед как образ жизни

Начался конкурс на лучшего велоработника Киева

 • 07 сентябрь 2011 Новости

  У Києві розпочинається конкурс на кращого велопрацівника Києва. Протягом місяця, з 16 вересня по 15 жовтня, команди різних компаній та організацій будуть щодня їздити на роботу на велосипеді, змагаючись за звання "Велопрацівник 2011". Реєстрація уже відкрита.

  Команду можуть складати двоє працівників однієї компанії, але кількість команд від організації необмежена. Учасники кожної команди мають наїздити якомога більше кілометрів до роботи і назад саме велосипедом. Для звіту вони будуть заповнювати спеціальну форму, яку мають здати організаторам в кінці місяця. Переможців обиратимуть жеребкуванням у жовтні.

  "Багато киян їздять на роботу велосипедами, тим самим покращуючи своє здоров'я та стан довкілля. Для того, щоб заохотити ці важливі ініціативи, ми проводимо кампанію "Велопрацівник року". Немає значення, скільки кілометрів проїдуть учасники, головне - їхнє бажання користуватися екологічно чистим транспортом. Неможливо визначити, хто найкращий - саме тому ми вибираємо переможців жеребкуванням", - каже організатор кампанії, голова Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.

  Відлік кілометрів "Велопрацівника 2011" розпочинається 16 вересня - у перший день Європейського тижня мобільності, який уже десять років святкують в Європі задля привернення уваги до екологічних та транспортних проблем міст. Більше інформації щодо ідей раціонального розвитку транспорту у містах http://www.mobilityweek.org.ua/

  Умови участі у кампанії "Велопрацівник 2011" http://www.mobilityweek.org.ua/velopracivnik-roku

  Запрошуємо усіх велосипедистів Києва взяти участь у цій кампанії та вкотре підтримати екологічний та раціональний розвиток транспорту! (Також запрошуємо членів редакцій українських ЗМІ долучитися до цього заходу - ви також можете зареєструватися як вело-команда від імені вашої редакції).

  За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Ірини Бондаренко, голови Асоціації велосипедистів Києва, 097 699 10 38, isbondarenko@avk.org.ua

  Теги: веломаршрут, велоработник, велосипед, велосипедист, конкурс

Просмотров: 2352

 • 07/09/2011 20:06 от JonnyKatastroFFa

  "Багато киян їздять на роботу велосипедами, тим самим покращуючи своє здоров'я..."
  як людина, яка їздить на роботу у 99 процентів на байку скажу, що скоріше навпаки...
  з нашою культурою на дорогах, я вже мовчу про їх стан

Добавление комментария
Обновить код
Ближайшие события