15 сентября Велопарад без границ - Новости UABike | Велосипед как образ жизни

15 сентября Велопарад без границ

 • 08 сентябрь 2011 Новости

  Третій київський та другий всеукраїнський велопарад у повсякденному одязі відбудеться у другий день Європейського тижня мобільності. До участі запрошуємо велосипедисток та велосипедистів у святковому або повсякденному одязі – тільки не в спортивному!
   
  Мета Велопараду без кордонів – показати, що велосипед - вид транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на вечірку, і який є повноцінною альтернативою приватним авто.
   
  Дівчатам пропонуємо вдягати спідниці, сукні, шалики, капелюшки, туфлі на підборах, прикручувати на кермо кошики, ведмедиків та живі квіти. Хлопцям – будь-який не спортивний одяг, але краще, щоб це був одяг, у якому можна ходити на роботу чи у справах.
   
  Велопарад відбудеться 17 вересня об 11:00 за будь-якої погоди. Зустріч о 10:30 у сквері біля Золотих воріт. О 10:50 розпочнеться формування колон (згідно з Правилами дорожнього руху по 10 осіб у колоні), і рівно об 11:00 перша колона вирушить у напрямку Подолу.
   
  Маршрут велопараду: Золотоворітський сквер – вулиця Володимирська – Володимирський провулок – Михайлівська площа – вулиця Десятинна – Пейзажна алея – вулиця Велика Житомирська – вулиця Смирнова-Ласточкіна – Верхній вал – Костянтинівська – вулиця Сагайдачного.
   
  Після велопараду учасники зможуть залишити велосипеди біля кав’ярень та взяти участь у танцювальних та творчих заходах, іграх та конкурсах, що проводитимуться на вулиці Сагайдачного 17 та 18 вересня (кампанія "В місті без машини. Поділ без авто").
   
  Окрім Києва, подібні Велопаради проведуть й інші міста України: Львів, Харків, Донецьк, Полтава, Одеса та інші. Якщо ви хочете організувати такий Велопарад у вашому місті - звертайтеся до координатора параду Марії.
   
  Реєструйтеся, будь ласка, тут:
  https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?hl=en_US&formkey=dGhXRkY4M3oyRGczeHRwSXZTeGlBQ0E6MQ#gid=0
   
  Координатор Велопараду без кордонів: Марія Галігузова, 093 957 68 49, mariagaliguzova@gmail.com

  15 сентября Велопарад без границ

  Теги: АВК, парад, велосипедист

Просмотров: 2047

 • 09/09/2011 10:50 от 111

  я теперь уже не представляю как можно ездить на велосипеде не в специальной одежде :)

Добавление комментария
Обновить код
Ближайшие события