Марафон «Поліська Січ» - Новости UABike | Велосипед как образ жизни

Марафон «Поліська Січ»

 • 22 февраль 2017 Новости

  - активний відпочинок та пригоди у колі однодумців;
        - 300 кілометрів і три дні у лоні природи Рівненського Полісся, найвидовишнішими та найяскравішими місцями туристичних маршрутів «Медове Коло»;
        - вклад у популяризацію екологічно чистого виду транспорту та здорового способу життя.

  Учасники марафону подолають 300 кілометрів туристичним маршрутом Рівненщини за 3 дні мальовничою природою Полісся. Марафон розпочнеться у суботу 3 червня 2017 з Рівного та завершиться у понеділок 5 червня 2017 теж у Рівному. Рекомендовано прибути до Рівного 2 червня, щоб погодити усі організаційні питання та бути повним сил на момент старту марафону.


  Протягом маршруту передбачено дві ночівлі – м. Березне (КП1) та с. Маринин (КП2). Учасникам марафону забезпечується трансфер кемпінгового спорядження та інших особистих речей з Рівного до КП1, КП2 та назад у м. Рівне.
  За попередньою домовленістю можливе транспортування сім’ї, або супутників учасника марафону.


  На КП1 та КП2 учасників буде чекати смачна вечеря. Самі КП розташовані у мальовничих місцях Полісся на р. Случ. Усі учасники отримають подарунок фірмовий баф та сувеніри.
  Марафон проводиться з метою популяризації велотуризму серед широких верств населення, а також розвитку туристичних маршрутів Рівненщини.

  http://way.rv.ua/
  http://bikeportal.org.ua/index.php?opti ... temid=1227
  https://www.facebook.com/groups/mpsich/

  Реєстрація

Просмотров: 3955

 • Нет комментариев
Добавление комментария
Обновить код
Ближайшие события