Електро велосипед Prime від компанії Nireeka - Новости UABike | Велосипед как образ жизни

Електро велосипед Prime від компанії Nireeka

 • 24 февраль 2020 Новости

  На початку лютого 2020 року американська компанія Nireeka представила велосипеди Prime, особливість яких тому, що запас ходу складає до 80 км на одному заряді батареї. Про це повідомляє видання Electrek.

   Такий пробіг і здатність підтримувати роботу потужного двигуна забезпечує акумулятор LG.

   Велосипед оснащено електродвигуном потужністю 1000 Вт та крутним моментом в 160 Нм.

  Велосипед Prime, вага якого 26 кг, завдяки цьому електродвигуну, здатен розвивати швидкість до 25 км/год без використання педалей.

   Рама велосипеда виготовлена з карбонового волокна. Двигун розташовано у педальному блоці. Гальмування відбувається за допомогою гідравлічних дискових гальм.

   Замовити велосипед можна як з широкими так і вузькими покришками. Як заявляє виробник, на такому велосипеді можна без остраху кататись в дощ, в сніг і навіть долати водойми, адже рівень волого та пилезахищеності сягає рівня IP65.

   Вартість велосипеда Prime стартує з $1999. Для замовлення електровелосипеда потрібно зареєструватись на сайті виробника, та внести передоплату в розмірі $100.

  Якщо Вас цікавлять електровелосипеди і ви не маєте бажання чекати, то вже сьогодні можете подивитись на електровелосипед KELLYS TYGON 50 

Просмотров: 1059

 • Нет комментариев
Добавление комментария
Обновить код
Ближайшие события